Barkod Yazıcılardan, Renkli Etiket Yazıcılara

Barkod Yazıcılardan, Renkli Etiket Yazıcılara

Günümüz barkod yazıcıları, işletmelerin tümünün işlerini halletmekte, farklı yöntemler kullanan ve bu yöntemlere göre farklı özellikleri içinde barındıran ürünler olarak dikkat çekmektedir. Bu konuda her ne kadar piyasada farklı ürün bulunsa da bu ürünlerin, içinden belli markalar, sahip oldukları gelişmişlik ve teknoloji sayesinde sıyrılmaktadırlar. Bu markalardan bir tanesi olan, epson özellikle yazıcı teknolojileri alanında yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine toplamış ve bu yazıcı teknolojilerine, her gün yeni bir gelişme ekleyerek, bu teknolojilerin gelişmesine katkı sağlamaktadır.Barkod Yazıcılardan, Renkli Etiket Yazıcılara

Barkod Yazıcılardan, Renkli Etiket Yazıcılara | EPSON TM-C3500

Yaptığı bu yenilikler ile adından sıkça söz ettiren epson, özellikle barkod yazıcı teknolojisi içindeki konumu ile dikkatleri üzerine çekmiş ve çekmeyi de sürdürmektedir. Bu konuda da öncü ürünler ortaya koyabilmenin derdinde olan firma, yaptığı yeni bir yenilik ile renkli etiket yazıcısı teknolojisini tanıtmıştır. Bu teknolojisinin ilerleyen günlerde özellikle bugün kullanılan barkod yazıcıların da yerini alacağından bahsedilmektedir. Bu ürünün sunduğu teknolojik yenilikler ile birlikte, özellikle kullanılan bu renkli etiketlerin, butik üretim teknolojisine sahip olan işletmelerde daha çok ilgi çekeceği ve şu anda da kullanılmaya başlandığı söylenebilir.

Barkod Yazıcılardan, Renkli Etiket Yazıcılara

Bu ürünü piyasada bulmak isterseniz, Epson C3500 Renkli Etiket Yazıcı şeklinde piyasada ararsanız, ulaşmanız mümkün hale gelecektir. Bu yazıcının sunduğu, bu yenilikler ile özellikle piyasada hâkim marka olması beklenmektedir. Bu yazıcının ülkemizde tam randımanlı bir şekilde faaliyete geçebilmesi için, gerekli olan malzeme seçeneklerinin ve fiyat konusundaki sıkıntıların, halledilmesi gerekmektedir. Bu sayede sizlere en nitelikli ürünlerin ulaşacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu ürünün en büyük sorunu hiç şüphesiz baskı, işleminde kullanılması gereken, kullanılan kartuş ürününe uygun, inkjet kâğıdının temin edilmesi gerekliliğidir. Bu ürünün ülkemizde daha olmaması sebebi ile bu konuda sıkıntı yaşayabilmek kuvvetle muhtemeldir. Bunun yanı sıra, bu kâğıdın ülkemizde olmaması ile işi kestirip atmamakta gerekmektedir. Çünkü, ülkemizde ki birkaç şirket, bu kağıdın sağlanması için sizlere yardımcı olabileceğini de belirtmektedir. Ayrıca bu özellikli kâğıdında en yakın sürede ülkemizde de temin edilebilir hale geleceği ön görülmektedir.

Barkod Yazıcılardan, Renkli Etiket Yazıcılara

Bu özel kâğıdın iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; kapıt bazlı ve plastik bazlı inkjet kâğıtlardır. Bu iki kâğıdın özellikleri birbirinden farklı olduğu için son dönemde etkili bir şekilde kullanılmalarının, birbirinden farklı şekilde gerçekleşeceği düşünülmektedir. Bu ürünün bu kâğıtlara baskı yapabilmek için farklı bir kartuş sistemi vardır. Bu sistem üzerinden baskılarını sunmaktadır. Ancak baskı maliyet gideri açısından, biraz fazla olan bu ürünün, yaşanacak gelişmeler ile beraber, baskı maliyetinin de düşeceği konusunda, emin olmak yerinde bir hareket olacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi sağlamak için panetiket internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply