Citizen CL S321 Etiket Yazıcı

Citizen CL S321 termal transfer baskı özelliği ile çalışan  şık dizayna sahip  barkod etiket yazıcısıdır.Fiyatına göre performansı çok yüksek olan teknolojik bir modeldir. Masaüstünde kullanımı sayesinde yer kaplamaz ve kullanım kolaylığı sağlar.Geniş açıya sahip kasası etiket ve ribon değişimlerinde büyük  kolaylık sağlamaktadır. USB ve RS-232 bağlantı girişleri ile beraber opsiyonel olarak Ethernet modülü yazıcıya ilave edilebilmektedir. 203 dpi ye sahip yazıcı kafası sayesinde yüksek çözünürlükte olan Citizen CL S321 102 mm/sn baskı hızı 108 mm baskı genişliğindedir.Dahili hafıza kartı sayesinde geniş boyutlu dosyaları belleğinde saklayabilmektedir. Kolay değiştirilebilir parçaları ile kullanıcı açısından büyük rahatlık sağlamaktadır. Zaman ve üretim açısından tasarruflar sağlar ve verimliliği arttırır. Teknolojisi ile seri üretim anında yaşanabilecek aksaklıkları en aza indirger. Üretim aşamasında hızlı baskı yapabildiği gibi kaliteli baskılar da üretir. Diğer sınıfındakilerden farklı olarak 2D barkod okuma özelliği yoktur. Ürünle beraber windows cd leri, yazılım cd leri ve kullanım kılavuzu beraber ücretsiz olarak verilmektedir.

Teknik Özellikleri

                Citizen CL S321 barkod etiket yazıcı direkt termal ve termal transfer baskı yöntemini kullanan bir üründür. Çözünürlük kapasitesi 203 Dpi ve 8 nokta mm2 dir. Baskı hızı en fazla 102 mm dir. Baskı genişliği 108 mm ve baskı uzunluğu 812 mm ye kadardır. Bağlı olduğu bağlantı tipi  RS-232C, ve USB (USB1.1) ve İsteğe bağlı olarak ta  LAN, Paralel (IEEE1284-ECP/Centronics uyumlu) bağlantı özellikleri de kullanılabilir. Uyumlu olduğu barkod kodları 9 Code3, 5 5 UPC-A, UPC-E, Interleaved2, Code 128, EAN-13, EAN-8, HIBC, Codabar (NW-7), Plessey, int2, CASE KODU, Code93, ZIP, UPC2DIG EKLE , UPC5DIG ADD, UCC/EAN128 (K-MART için), RandomWeight, Telepen, FIM, UPS MaxiCode, PDF 417, Data Matrix ve QR kodu vardır. Bellek kapasitesi 8 MB flash bellek ve 16 MB SD RAM özelliğindedir. İsteğe bağlı olarak eklenti seçenekleri arasında Kesici Ünitesi, Etiket Sıyırma Ünitesi ve Lan Desteği seçenekleri vardır. Boyutları 8.8 inc (224 mm), 10 inc (254 mm) ve 6.7 inc (170 mm) ebatlarındadır. Ağırlığı etiket ve ribbon takılı değilken 2.5 kg ağırlığındadır.

Kullanımı kolay gelişmiş teknolojiye sahip bu ürün Citizen firmasının gelişmiş teknik servis ekibi  tarafından 1 yıllık bakım ve hizmet garantisi altındadır.

Leave a Reply