Endüstriyel Barkot Yazıcı Toshiba B-Ex4T1 Ürün Özellikleri

Endüstriyel Barkot Yazıcı Toshiba B-Ex4T1 Ürün Özellikleri

Endüstriyel Barkot Yazıcı Toshiba B-Ex4T1 Ürün Özellikleri Endüstriye barkot yazıcı grubuna giren toshiba b-ex4t1 geliştirilmiş özellikleri, yüksek performansı ve standart fiyatları ile sizler için tasarlanmış geleceğe meydan okuyan mükemmel bir üründür. B-EX serisi, B-SX serisinin özellik ve fonksiyonlarının daha fazla geliştirilmiş ve daha kullanabilirlik sağlanmış halidir.

Toshiba B-Ex4T1 Ürün Özellikleri

Endüstriyel Barkot Yazıcı Toshiba B-Ex4T1 Ürün ÖzellikleriToshiba B-EX serisi ribon saver özelliği sayesinde ribon tüketiminde %90’a varan azalma sağlar. Bu anlamda ex4t 1 bünyesinde ribon tasarruf fonksiyonunu barındıran dünya standartlarında yeşil teknolojiye sahip çevre dostu bir yazıcıdır. Ayrıca %70 oranında elektrik tasarrufu sağlayarak ayrıcalığını ortaya koymaktadır. Hızlı ve esnek yapısıyla saniyede 1 inç baskı yapabilme kapasitesine sahip toshiba ex4t1 serisi B-SX serisine göre %40 oranında daha hızlıdır.

Zamanla kullanıcı tarafından değiştirilmesi gereken önemli parçaları ve cihaza yapılması gereken periyodik bakım masraflarını ciddi anlamda en aza indirmesi ve sahip olduğu LCD ekran aracılığı ile bu anlamda mesajlar vererek kullanıcının işini oldukça kolaylaştırması yönünden oldukça kullanışlı bir üründür.

Endüstriyel Barkot Yazıcı

B-EX serisi toshiba barkod yazıcı müşterilerimizin bize sağladığı geri bildirimler ve günümüz endüstriyel şartlar değerlendirilerek tasarlanmıştır. Üstün tasarımlı Toshiba B-EX serisi yazıcılarını piyasaya sunarken fiyat uygunluğu ve müşterilerinin uzun dönemli endüstriyel gereksinimleri göz önünde bulundurularak dayanıklı olarak tasarlanmıştır.

Endüstriyel Barkot Yazıcı Toshiba B-Ex4T1 Ürün ÖzellikleriDahili dosya depolayabilme, otomatik yazıcı kafası DPI belirleme, kolay LAN kurulumu, grafik sensörü, LAN adres görüntüleme, hızlı USB portu ve Ethernet girişi, 32 MB SDRAM , 16 MB flash ROM hafıza kapasitesi gibi özellikleriyle kullanıcıya üretkenlik sağlamaktadır. Toshiba BEX4t1 endüstriyel barkot yazıcı saniyede 355 mm’lik hızlı yazdırma özelliğiyle öne çıkmaktadır. Düşük güç harcama modu kullanılarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde Energy Start özelliğine layık görülmüş kaliteli bir yazıcı modelidir. Baskı kafası ile merdane kolay bir şekilde çıkarılabilmekte ve bu sayede temizlik ve bakımı kullanıcı tarafından rahatça yapılabilmektedir. Tercih edilirse kablosuz LAN ve seri port birimleri ilave edilebilmektedir. B-EX4t1 barkot yazıcısının baskı genişliği 104 mm’dir.

Toshiba B-EX4T1 endüstriyel barkot yazıcı modeli emülasyon teknolojisi kullanılarak ZPL veri akışıyla çalışmakta ve mevcut sistemde ayarlama yapmaya gerek kalmadan etiketlerinizi geliştirmenize imkan tanır. Yazılımı modifiye etmeye gerek duymadan yani mevcut sistemdeki yazılımı değiştirmeye gerek kalmadan sadece yazının yüklenmesi çalışmaya başlamak için yeterli olmaktadır. Bu özellik sayesinde kullanıcı mevcut sistem kısıtlamalarından kurtularak işletme masraflarını düşürmüş olur.

Endüstriyel Barkot Yazıcı Toshiba B-Ex4T1 Ürün ÖzellikleriToshiba barkot yazıcı b-ex4t1 ile daha çok tasarruf yapın. Kullandığı teknoloji sayesinden işletmelerin işlem harcamalarında kabul edilebilir miktarda düşüş sağlanmaktadır. Yeşil teknoloji anlamında dünya standartlarında iyi bir yere sahip olan b-ex serisi isteğe bağlı ribbon tasarruf fonksiyonu sayesinde daha az enerji tüketmesiyle rakiplerinin önüne geçmektedir.

Leave a Reply