İntermec Pm 43 Barkod Yazıcı Hakkında Bilgi

Orta ebatlı baskı işlemlerinde kullanılması amacıyla tasarlanarak geliştirilmiş olup endüstriyel nitelikli bir barkod yazıcısı olan İntermec PM43 son derece gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Üretimin yapıldığı ortamlarda ve depo ortamlarında, son derece geniş bir kullanım yelpazesi sunan İntermec PM43 kullanıcılarına büyük bir kullanım avantajı da sağlıyor.

 İntermec Barkod Yazıcını PM 43 Teknik Özellikleri Nelerdir

Kullanılabilirliği açısından son derece ergonomik bir yapı barındıran İntermec PM43 barkod yazıcısı sahip olduğu teknik özellikler bakımından kullanıcıları için oldukça cazip bir yapıyı bünyesine başarılı bir biçimde barındırıyor. Kablosuz bağlantı seçeneği bulunmakta olan İntermec PM 43 aynı zamanda seri port ve Ethernet bağlantılarını da destekliyor. Bu özelliği ile her ihtiyaca özel bir kullanım imkânı sağlıyor.

108 mm baskı genişliği suna bilme kabiliyeti bakımından İntermec PM 43 barkod yazıcı, kullanıcılarından geçer not alıyor. Saniyede 300 mm kadar olan baskı hızı ile mükemmel bir özellik sunuyor. İntermec PM 43 ayrıca termal ve direkt termal transfer baskı yöntemlerini barındırması bakımından da büyük takdir toplamaya devam ediyor. 203 dpi gibi baskı çözünürlüğü sahip olan İntermec barkod yazıcı opansiyel olarak 300 dpi çözünürlük ve 406 dpi çözünürlük gibi farklı çözünürlük kapasitelerine kadar yükseltilebilir bir nitelik barındırmaktadır.

İntermec barkod yazıcı kullanılan kafa yapısına göre 203 dpi çözünürlük kapasitesinden 403 dpi arasında olan çözünürlük kapasitesine bağlı olarak baskı uzunluğu 1200 mm ile 4800 mm uzunluğa ulaşabilen bir yapıya sahip bulunmaktadır. İntermec barkod yazıcı intermec PM 43’ün desteklemekte olduğu barkodlar arasında ise 1d barkodlar ile 2d barkodlar arasında bulunan barkodların oldukça yüksek sayıdaki bir çoğunluğu zahmet çekilmeden intermec PM 43 ile basılabilmektedir. Tüm bu gelişmiş özellikleri bünyesinde barındıran cihazın ayrıca 128 MB Flah hafızası ve de 128 MB SDRAM’i bulunuyor. Bunların yanı sıra 1 Compact Flash slot hafızası mevcut bulunmaktadır.

 İntermec PM 43 ve intermec PM43C’nin Kullanım Alanı ve Avantajları

İntermec PM43 ve intermec PM43C barkod yazıcı orta ölçekli endüstriyel koşullarda kullanıma oldukça elverişli bir yapıya sahip bulunmaktadır. Sınıfında lider denebilecek bir baskı hızı bulunmaktadır. Saniyede 300 mm kadar baskı hızına ulaşabilmesi bakımından kullanıcısına yüksek hacimli işlerde dahi büyük bir verimlilik sunmaktadır. Karton, etiket ve diğer bütün sarf malzemeler üzerine son derece net olan mükemmel düzeyde bir baskı yapma yeteneği barındırır. İntermec PM43 ve intermec PM43C gibi PM serisi içinde bulunan barkod yazıcılar, kolay bir biçimde çevre birimleriyle bağlanabilme yeteneğine sahip oldukları için her koşulda kolay bir kullanım imkânı sunarlar.

PM serisinin İntermec PM43 ve intermec PM43C barkod yazıcılarını kullanabilmek için özel bir eğitim almak ya da deneyimli olmak gerekmez. Çok kolay kullanılabilir bir yapıya sahip olan barkod yazıcı çok basit ve hızlı bir biçimde kâğıt rulosu ile birlikte baskı şeridi değiştirme yeteneğine sahip durumda olan mekanik bir yapı barındırmaktadır. Cihazın kullanıcısına sunduğu en önemli avantajlardan biri de temizliğinin ve bakımının oldukça kolay bir şekilde yapılabilir olmasıdır.

Leave a Reply