Motorola Li4278

Motorola LI4278 hassas barkod çözümleme teknolojisi ile 1D barkodların çözümlenmesinde öncelikli olarak tercih edilen bir barkod okuyucu modelidir. Özellikle stok sayım, perakende, depo giriş ve çıkışı gibi işlemler için tercih edilmektedir. Barkod okuyucunun okuma hızı saniyede 547 tarama yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Barkod okuyucu 34 mm ile 102 mm arasında rahatça okuma yapabilmektedir. Barkod okuyucunun hassasiyeti 25 IPS’dir. Okuma bildirimlerinde çeşitli seçenekler kullanılmıştır. Titreşim ve ses ile yapılabildiği gibi LED ışıklandırma ile de bildirimler yapılabilmektedir. Işık kaynağı 617 nm LED gücündedir.

Motorola LI4278 çeşitli şartlarda altında çalışma performansını muhafaza etmektedir. Barkod okuyucu 0°C ile +50°C arasında rahatlıkla çalışabilmektedir. Barkod okuyucunun özel tasarımı barkod okuyucunun daha sağlam ve daha kompakt olmasını sağlamıştır. Toz ve diğer zerreciklere karşı geçirmez olarak tasarlanan barkod okuyucu 1,5 metre yükseklikten düşmeye karşı oldukça dayanıklıdır.

Motorola LI4278 barkod okuyucu farklı kullanıcılarının taleplerini karşılamak amacıyla birden fazla bağlantı tipi seçeneği ile tasarlanmıştır. Bluetooth modülü ile sistemlere kablosuz erişim sağlandığı gibi USB portları ve RS-232 ile de bağlantı sağlanmaktadır. Barkod okuyucu beyaz ve mavi olmak üzere iki renkte kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Ağırlığı 224 gr olan barkod okuyucunun boyutları 98 mm x 176 mm x 70 mm’dir. Motorola’nın Symbol’ü satın almasından önce de piyasa bulunan bu ürün piyasada Symbol LI4278 olarak da bilinmektedir.

Leave a Reply