Motorola MC3090

Motorola MC3090 el terminali, her profesyonel iş yerinde bulunması gereken bir üründür. Kategorisindeki diğer el terminallerine göre daha büyük boyutlara sahip olması, daha geniş incelemeler yapabiliyor olması ile ilgidir. 550 gram ağırlığına sahip olan ürünün tuş takımlarında rakamlar ve harfler ayrı olarak yer alarak kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ürünün 28, 38 ve 48 tuş takımı seçenekli 3 farklı dizayn seçeneği bulunmaktadır.

Lazer teknoloji ile çalışmakta olan ürün ile 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkodları okuyabilirsiniz. Ürünün otomatik odaklanma ve otomatik flaş seçenekleri, bulunduğunuz ortam için optimum özellikler ile okuma yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca ürün eskimiş ve yıpranmış barkodları da okuyabilecek bir teknoloji ile donatılmıştır.

Windows Mobile 6,1 işletim sistemi ile çalışmakta olan ürün, depolama ve saha çalışmaları sırasında kullanabileceğiniz birçok uygulama ile de uyumludur. 32 MB, 64 MB ve 128 MB dâhili hard disk seçeneklerine sahiptir. Ayrıca gerekli görür iseniz, 1 GB büyüklüğe kadar da SD kart kullanımı desteklemektedir. Daha geniş depolama alanına ihtiyaç duyduğunuzda ise, USB kullanılabilirliğini sağlamasından faydalanarak, dosyalarını USB üzerinden aktarabilirsiniz.

Dokunmatik ekrana sahip olan bu el terminali, barkod okuma sırasında siyah beyaz görüntü yakalama özelliğini kullanırken, diğer kullanımlarınızda renkli ve dokunmatik ekran teknolojisini sizlere sunacaktır. Büyük ekranına rağmen tasarruflu pil tüketimi sayesinde uzun saatler boyunca Lion bataryasını kullanabileceksiniz. Motorola MC3090 üretilirken, tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Leave a Reply