Posbank A9 Pos Yazıcı

Posbank A9 POS yazıcı yüksek satış potansiyeli ve hastane uygulamalarına yönelik olarak kaliteli baskı çözümleri oluştmaktadır. Yazdırım hızı çok yüksek olan yazıcı çalışma performansını sessiz bir şekilde yapabilmektedir. Pratik açılabilir kapağı ile kağıt yüklemeleri ve değişimleri kolay ve seri bir biçimde yapılabilmektedir. Özel tasarıma sahip fontlar etiket üzerinde yüksek okuma özelliği sağlamaktadır. Kullanıcıyı sesli olarak uyarıcı alarm sistemi ilave edilmiştir. Etiket üstünde direkt ısı yoluyla baskı yapabilen Posbank A9 yazıcı 203 dpi çözünürlük uygulama kapasitesine sahiptir. Baskı hızı maksimum 220 mm/sn’ye kadar performans verebilmektedir. Yazdırım genişliği en fazla 74 mm’dir. Seri port, Paralel port, ve yüksek hızlı USB portuyla diğer aygıtlara iletişim halinde olabilen Posbank A9 , sistem ağı üzerinde kullanılabilmek için ethernet ve Wi-fi özelliklerine sahiptir. Genel olarak saha alanlarında, hastanelerde, perakende işlerinde ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilir. Ufak ebatlara sahip olması sebebiyle her yere rahatlıkla taşınabilir. Dayanıklılığıyla dışarıdan gelebilecek her türlü zararlara ve darbelere karşı dayanma kapasitesinde olmaktadır. Pos uygulamalarında sınırsız uzunlukta baskı verebilmektedir.

Teknik Özellikleri

                Posbank A9 barkod yazıcı ribonsuz yazdırma (Direkt Temal) baskı yöntemi ile çalışmaktadır. Bu ürüne ribon monte edilememektedir. Sınırsız baskı uzunluğu bulunan bu ürün aynı zamanda kaliteli baskı yazdırım özelliği ile bilinir. 203 dp lik çözünürlük kapasitesi kaliteli baskı yazdırım özelliğinin sebebidir. (8 nokta mm2) Bu ürünün en iyi özelliklerinin en başında 220 mm sn ve 10 ips lik baskı hızı gelmektedir. Baskı genişliği en fazla 72 mm ye kadar çıkabilmektedir. Bağlantı tipleri arasında Serial, USB, Paralel ve Ethernet bağlantı özellikleri gelmektedir. Barkodlarla uyumluluğu bulunmamaktadır. 2D barkod kodlarıyla da çalışma özelliği yoktur. Herhangi bir flash yada bellek kapasitesi yoktur. Etiket takılı değilken ki ağırlığı sadece 1 kg dır.

Posbank firmasının ürünü olan Posbank A9 barkod yazıcı pos yazıcıları içerisinde etkili bir ürün olarak bilinir. Posbank firmasının garantisi altındadır. Ürün teslimatından itibaren Posbank firması kurulum ve teknik destek ekibini her zaman için kullanıcının yanında tutar. Bir yıl süreyle Posbank firması ücretsiz oalrak garanti hizmeti vermektedir. Ürünle beraber olarak kullanım kılavuzu da ücretsiz olarak verilir. Fiyatı da performansına göre çok uygun olan bir üründür.

 

Leave a Reply