Postek I300 Barkod Yazıcı

Postek I serisinin yüksek baskı çözünürlüğüne sahip modelidir. Üretim amacı küçük boyutlu yazı ve grafiklere sahip etiketlerin baskı kalitesini üst düzey performansa taşıyan bir modeldir. Direkt termal ve Termal transfer baskı metodlarının her ikisi ile birlikte çalışabilmektedir. 152 mm /sn baskı hızı ve geniş ribon kapasitesi ile etiket uygulamalarında oldukça hız sahibidir. Endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan yazıcı Postek I300 sağlam metal kasası ile her türlü zor koşullar altında uzun ömürlü olarak kalabilmektedir.Maliyeti de performansı açısından oldukça düşük bir tutar olarak belirlenmiştir. PPLA ve PPLB barkodlarla uyumlu olarak çalışabilmek özelliğine sahiptir. Ayrıca 2D barkod kodlarıyla da uyumlu olarak çalışabilir. Veri saklama kapasitesi standartların olduça üzerindedir.

Teknik Özellikleri

Postek I300 barkod etiket yazıcı direkt termal (ribonsuz yazdırma) ve ribonlu yazdırma (termal transfer) baskı yöntemleriyle başarıyla çalışabilmektedir. Parça değişimi çok kolay bir şekilde kullanıcılar tarafından da yapılabilmektedir. Çözünürlük kapasitesi 300 dpi 12 nokta mm2 dir. Baskı hızı en fazla 152 mm dir. Baskı genişliği 106 mm dir. Baskı uzunluğunun çıkabildiği en üst seviye 4000 mm ye kadardır. Seri Port (RS-232C), USB port bağlantı birimleriyle farklı cihazlarla da bağlantı kurulabilir. PPLA barkod kodları arasında Code 39 (standard/with checksum digit), Code 93 Interleaved 2of 5 (standard/with checksum digit/with human readable check digit), EAN-8, EAN-13,UPC-A, UPC-E, Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, UCC/EAN-128, UCC/EAN-128 K-MART, UCC/EAN-128 , Random Weight, Plessey, HBIC, Telepen, FIM, UPC2, UPC5, GS1 Data Bar vardır. PPLB barkod kodları arasında ise Code 39 (standard/with checksum digit),Code 93, Interleaved 2 of 5 (standard/with checksum digit/with human readable check digit), EAN-8 (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), EAN-13 (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), UPC-A (standard/2 digit add-on/5digit add-on), UPC-E (standard/2 digit add-on/5 digit add-on), Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, Code 128 UCC (Shipping Container Code), Code 128 Auto, German, Postcode, Matrix 2 of 5, UCC/EAN 128, UPC Interleaved 2 of 5, GS1 Data Bar vardır. 2D barkod kodları ise MaxiCode, PDF417, Data Matrix (ECC200 only), QR code, Composite codes tur. Bellek kapasitesi 16 MB SDRAM ve 44 MB Flash Rom bellek kapasitesindedir. İsteğe bağlı olarak Kesici ünitesi, Etiket sıyırma ünitesi, Etiket sarma ünitesi, Harici etiket kaynağı ünitesi ilave edilebilir.

Postek I300 barkod etiket yazıcı Postek firmasının marka güvencesi altındadır. Bir yıl süreyle kullanıcıya teknik destek imkanı ücretsiz olarak sağlanır. Ürünle birlikte kullanım kılavuzu ve kurulum cd leri gelmektedir.

Leave a Reply