Psion 7535 G2

Yoğun depo çalışmalarınızın hızını ve verimini arttıracak Psion 7535 G2 el terminali ile sayım, stok, mal giriş çıkış işlemlerinde oluşacak hata riski minimize edilmektedir.

Microsoft Windows CE işletim sistemine sahip olan Psion 7535 G2 el terminali, Intel XScale TM PXA270 Microprocessor işlemci ile çalışmaktır. Son sürümlerden olan sistemleri yalnızca çalışma hızını arttırmak ile kalmak, güç kullanımını da azaltarak daha uzun vakitlerde daha az şarj tüketimi sağlar ve böylelikle sizi yarı yolda bırakmaz. 3,5 inch boyutundaki geniş ekranı sayesinde uzun saatler boyunca ekran kullanımını mümkün kılmaktadır. Ayrıca 36 adet geniş tuşlardan oluşmuş tuş takımı ya da 58 adet alfanumeric tuşta oluşan tuş takımı sayesinde, verilerin daha hızlı ve daha kolay bir şekilde girilmesini sağlamaktır

Psion 7535 G2 el terminali 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkod okuma özelliğine sahiptir. Lazer teknolojisini kullanması sayesinde de barkodları hızlı bir şekilde taramaktadır. Bu el terminali 128 MB dâhili hafızaya sahiptir ve SD hafıza kartı kullanarak 128 MB ek hafıza arttırımına gitmek de mümkündür. Binlerce veri kaydedebileceği bu depolama alanı yeterli gelmediği takdirde, USB girişi sayesinde dosyalarınızı farklı belleklerde saklamanıza imkân vermektedir.

Psion 7535 G2, IP65 dayanıklılık sertifikasını ayrıntılı testler sonucunda almıştır. Nem, su ve toz gibi dış etkenlere karşı ekstra sağlam olan bu el terminali, 1,5 metre yükseklikten defalarca betona düşmesine rağmen, performansında bir azalma olmadan çalışmaya devam etmektedir.

 

Leave a Reply