Renkli Etiket Yazıcı Ürünler

Etiket yazıcısı, daha az sarf ile istediğiniz özellikte ve zamanda özel etiketler basma imkanı tanımaktadır. Elde taşınan etiket yazıcısı, renkli mürekkep püskürtmeli etiket yazıcı, digital etiket yazıcısı gibi seçenekleri ile kaliteli ve yüksek performanslı ürünlerdir. Renkli etiket yazıcılarını masanızda ya da bir yere giderken hareket halinde canlı renkler ile rahatlıkla basabileceğiniz etiketler sunmaktadır. Renkli etiket yazıcı ürünleri gıda ambalajı, şarap şişeleri, kozmetik malzemeler, mutfak malzemeleri, sağlık bilgi etiketleri gibi ürün etiketleme işlerinde kullanılabilmektedir.

Sağlık hizmetlerinde alerji, kan grubu uyarıları ya da ilaçlarla ilgili uyarılarda kullanılır. Eğlence amaçlı olarak biletlerde, erişim bilekliklerinde ve üyelik kartlarının basımında sıkça kullanılan etiket yazıcı perakende sektöründe de oldukça tercih edilmektedir. İzleme barkodları, nakliye etiketleri, raf etiketleme, kumaş baskı, manyetik etiketler, ürün etiketleri, ofis içinde dosya ve yönetim için kullanılmaktadır. Haberleşme ve kablolama alanında astarlı kablo giydirme, bağlantı panelleri, kapaklar, kontrol kutuları ve devre kesicilerde sıklıkla kullanılan üründür.

Etiket Yazıcı Seçenekleri

-Epson colorWorks C3500 Inkjet; epson marka ürün 104 mm baskı genişliğine sahip bir masaüstü yazıcı modelidir. 30 ml 4 adet kartuşa sahiptir. Bu cihazlar için özel ınkjet etiket kullanmanız gerekmektedir.
-Epson ColorWorks C7500 Inkjet; yüksek baskı kalitesine sahip ürünle fotoğraf kalitesinde ürünler elde edebilirsiniz. 108 mm baskı genişliği ile hızlı bir baskı sağlamaktadır. Mürekkepten %30 tasarruf ederken yüksek kaliteli etiketler elde edilir. Bu ürünün kullanımı içinde özel ınkjet etikete ihtiyacınız vardır.
– Vıp Color CP485 Renkli Etiket Yazıcı; kolay bir kullanım sunan üzün düşük bir maliyetle elde edilebilmektedir. Her türlü baskı ihtiyacını yüksek çözünürlükte sağlayan renkli etiket yazıcıdır. Ekstre bir maliyet gerektirmez ve kullanımı kolaydır. 51 mm ve 216 mm genişliğe 1219 mm uzunluğa sahiptir. Özel etiketleme, Kişiye özel promosyon mesajları, Resimlerle ürün tanıtma, Raf etiketleri üzerine resim ekleyerek konum belirleme gir alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2017′ de en çok tercih edilen 2 renkli barkod yazıcı modelini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Epson bu alanda 1 numara olduğu gibi aynı zamanda baskı maliyeti en düşük cihazlardır.

Epson ColorWorks C3500 Inkjet

– Serial inkjet (Püskürtme)
– 720 Dpi x 360 Dpi
– 104 mm Baskı Genişliği
– 103 mm/sn Baskı Hızı

Epson ColorWorks C7500 Inkjet

– Serial inkjet (Püskürtme)
– 600 Dpi x 1.200 Dpi
– 108 mm Baskı Genişliği
– 300 mm/sn Baskı Hızı

Leave a Reply