Toshiba B-EV4T

Toshiba B-EV4T

Toshiba B-EV4TToshiba B-Ev4T Barkod Yazıcı ile 127mm/sn baskı hızına ulaşarak baskı genişliğini 108mm ye kadar ayarlayabilirsiniz. Geniş açıyla açılan cihaz olması özelliğiyle ribon ve kâğıt değişiminizi zahmetsiz hale getirebilirsiniz. Çift katmanlı sert plastikten yapılan kasası ile cihaz kendini her türlü olumsuz dış etkilerden koruyabilmektedir. Masa üstü yazıcı modelleri arasında en iyisi olarak nitelendirilebilecek Toshiba B-Ev4T Barkod Yazıcı tüm etiket ve bilet işlemlerinizi kolaylıkla baskıya verebilirsiniz.

Bilgisayarınızda özel tasarladığınız etiketlerinizi direkt olarak cihaza göndermeniz mümkündür. Seri ve paralel portların yanı sıra hızlı USB girişi kullanılarak sistem entegrasyonu sağlanmaktadır ve ağ ortamına dâhil olabilmesi için LAN birimi bulunmaktadır. İsteğinize bağlı olarak cihaza ekstra kesici aparatı, sensör modülünü, tuş takımını ve harici etiket standını ekleyebilirsiniz. Teknoloji çağı olan günümüzde işlerinizi daha pratik hale getiren bu cihazı süpermarketlerde, lojistik iş sahalarında, toptan ve perakende satış noktalarında, ofis içi uygulamalarında, bilet satış noktalarında ve daha Toshiba B-EV4Tbirçok alanda ihtiyaçlarınıza göre kullanmanız mümkündür. 5 inçlik baskı hızı ile 32bitlik işlem teknolojisini buluşturan Toshiba ile ihtiyacınız olan okutma işleminiz kısa sürede hazır hale gelmektedir.

Fonksiyonel olması ile sizleri iş yerlerinizde kablo kalabalığından kurtarır ve kolay temizlenebilmektedir. Sizler de masa üstü yazıcı modelleri arasında en iyisi olan bu ürün hakkında detaylı bilgi edinmek için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcilerimiz aracılı ile de cihaz hakkında detaylı bilgi edinerek sipariş verebilirsiniz.

One comment

Leave a Reply