Toshiba B EX4T2

Toshiba EX4T2 barkod etiket yazıcısı yüksek performansa ve kalite standartlarına sahip olan bir modeldir. Barkod yazıcısı saniyede 304 mm baskı yapabilmekte ve bu özelliği ile ekonomik maliyetleri düşürmek isteyen işletmeler için ideal tercih olmaktadır. Hem direkt termal (ribonsuz yazdırma) hem de termal transfer (ribonlu yazdırma) yöntemleriyle baskı yapabilen barkod yazıcısı duraklama süresini minimuma indirmek amacıyla yüksek ribon ve medya hacmine sahip olacak şekilde üretilmiştir. En fazla 104 mm baskı genişliğine ulaşabilen barkod yazıcı 600 metre uzunluğundaki şeritler ile çalışabilmektedir. Barkod yazıcının dayanıklı kasası açı ile açılabilmek böylece ribon ve kağıtlar kolaylıkla değiştirilebilmektedir.

Toshiba Tec B EX4T 2 barkod yazıcısı 600 dpi ile yüksek çözünürlükte baskı yapabildiği gibi 203 dpi gibi daha düşük bir çözünürlükle baskı yapabilmektedir. Bu çeşit seçeneği ile farklı çözünürlükte baskı yapan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Barkod yazıcısı 203 dpi çözünürlükle 450 metre, 600 dpi çözünürlükle 1980 metre baskı yapabilmektedir. 16 MB DRAM ve 32 MB flash hafızaya sahip olan barkod yazıcı GS1 DataBar (RSS) ile uyumlu olarak baskı yapabilmektedir.

Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417, CP Code gibi 2d kodları ile uyumlu olarak çalışabilen Toshiba B-EX4T2 barkod yazıcısının ağırlığı etiket ve ribon hariç 25 kg’dır. Barkod yazıcı USB ve standart Ethernet ile bağlantı yapabilmektedir. Kullanıcı taleplerine bağlı olarak paralel, seri, kablosuz LAN, RTC ve USB host gibi seçenekler eklenerek bağlantı tipleri çeşitlendirilebilmektedir. Barkod yazıcının boyutları 310 mm x 278 mm x 460 mm’dir.

Leave a Reply