Toshiba B-Fv4T Ve B-Ev4T Barkod Yazıcı

Mükemmel Çalışma Performansı İle Toshiba B-Fv4T Ve B-Ev4T Barkod Yazıcı

Çalıştığınız sektör ister bir hastane olsun isterse bir üretim sektörü ya da benzer niteliklere sahip olan herhangi bir yer, hiç şüphe yoktur ki en büyük ihtiyacınız, her işin üstesinden gelebilecek niteliklere, özelliklere ve çalışma performansına sahip olan bir barkod yazıcıdır. Çünkü barkod yazıcıların büyük bir önemi olduğu su götürmez bir gerçektir. Barkod yazıcılar vasıtası ile üzerine satıcıları ve tüketicileri bilgilendirme konusunda önemli içeriklerin baskısı yapılan barkod etiketlere baskı yapılmasında rol alırlar.

Bir ürün hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Bu nedenle bir barkod etiketin bilgilendirici niteliğe sahip olmasını sağlayan barkod yazıcının önemi de artmaktadır. Toshiba B-FV4T ve B-EV4T barkod yazıcı modelleri büyük bir ihtiyaç olan barkod etiket baskısı yapılması konusunda mükemmel bir performans sergileyen iki farklı model olarak karşımıza çıkmaktadır. Her iki barkod yazıcı modeli performans bakımından birbirleri ile benzer niteliklere sahiptirler. Ancak B-EV4T barkod yazıcı Toshiba B-FV4T modelinden daha yeni bir model olarak piyasaya çıkmıştır. Buna rağmen ribon kapasitesi daha düşüktür.

 Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı Modelini Vazgeçilmez Yapan Özellikleri

-Toshiba FV4T piyasada mevcut durumda olan tüm barkod yazıcı dilleri ile mükemmel bir uyuma sahiptir. Mevcudiyeti söz konusu olan sistemi üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek olmadan çok kolay bir şekilde kullanılabilir niteliktedir.

-Saniyede 152 milimetre baskı hızına ulaşmaktadır.

-300 metre gibi mükemmel bir ribon kapasitesi vardır.

-USB, Lan, Seri Port, Paralel Port ara yüzlerine sahip olması sebebiyle her ortama kolay entegre edilebilir niteliğe sahiptir.

-Oldukça şık ve kompakt bir tasarıma sahip niteliktedir.

-Dar alanlarda dahi kolay bir kullanım sunar

-Düşük enerji tüketimine ihtiyaç duyar

-Ribon ve etiket olmaksızın 2,4 kilogramağırlığa sahiptir.

-Maksimum 108 milimetre baskı genişliği sunmaktadır.

-203 dpi olan çözünürlük seçeneği 300 dpi’a kadar yükseltilebilmektedir.

 Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı Kullananların Sağladığı Avantajlar

Toshiba barkod yazıcı B-FV4T modeli kullananların sahip olduğu en önemli avantajlar arasında kullanımı esnasında ihtiyaç duyduğu düşük enerji ihtiyacıdır. Bu özelliği sayesinde kullanıcısına düşük maliyetli bir baskı imkânı sunar. Her koşula son derece uyumlu olup dayanıklı bir yapıya sahiptir. 300 dpi’a yükseltilebilir çözünürlük özelliği sayesinde barkod etiketler üzerine harikulade çözünürlükte baskı yapar. Sahip olduğu yüksek hızı sayesinde her işin üstesinden kolayca gelir. Yüksek ribon kapasitesi sayesinde baskı işlemi esnasında daha az bir sıklıkta ribon ve etiket değişimi gerektirir.

Kullanımının Tercih Edildiği Sektörler

Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı sahip olduğu harikulade performansı ve özellikleri ile hemen hemen her sektörde kullanılabilir bir yapı sergilemektedir. Sağlıktan Postaya, Ulaştırmadan Nakliyeye kullanıldığı her alanda kullanıcılarına mükemmel ötesi bir performans sunmaktadır. Cihazın fiyatı ve satın alma işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak için satıcı firma olan Pan Etiket’in www.panetiket.com internet sitesine giriş yapabilirsiniz.