TOSHIBA B-SX4 BARKOD YAZICI

Toshiba B-SX4 barkod yazıcı üstün baskı hızına sahip gelimiş hızlı 32 bit RISC CPU işlemciye sahip, 16/32 MB DRAM özelliğindedir.

Kolay kullanım imkanlarına ve tasarruf sağlayan özelliklere sahip bir üründür. Yüksek hıza sahip endüstriyel baskı işlemleri için en önemli faktörlerden biridir. 16/32 MB DRAM image buffer ve 8 MB flash hafıza ile programların çok iyi çalışıp verilerin saklanmasını sağlar.

Kolay ulaşabilir temel parçalara sahip, anlaşılabilir kullanıcı kılavuzu, kullanıcılara yardımcı Bartender Ultralite etiket baskı yazılımı ve Windows driverları ile kullanıcılara kolaylık sağlar. Toshiba’nın kendisine ait yazıcı kafaları B-SX4 ‘te 203 dpi lik baskı hızlarıyla bu yazıcıları piyasada çok iyi seviyeye getirir. Yüksek hassasiyete sahip 7 seviyeli ısı kontrolü, hiper hızlı ısıtmak fonksiyonu ve alfa koruma katmanı gibi yenilikçi özelliklere sahiptir. Toshiba tarafından üretilen çifte ribbon motor sistemi ile baskılarda iyi seviyede netlik sağlanır. Ayrıca Toshiba yazıcı kafaları ile 100 km gibi uzun bir ömre sahiptir.

Yazıcının yazılımı ve malzemeleri Toshiba’nın diğer yazıcı modelleriyle uyumluluk gösterir.

Bu cihazın gelişmiş özellikleri aşağıda yer almaktadır.

  • Uzaktan baskı alma ve teknik destek imkanı
  • Standart XML veri transferi ile düşük masraflı yazılım entegrasyonu
  • Uzaktan etiket formatı yükleme ve güncelleme imkanı
  • Durum ve hataların bildirilmesi
  • BCI ile veri manupilasyonu ve işlenme imkanı

 

Basit Komut çevirici özelliği sayesinde temel programlarda gelen veriyi doğru etiket formatına çevirebilmek için manipule eder. Bu sayede yazıcı eski sistemlere bağlanabilirken herhangi bir yazılımı değişim masrafına girilmesine gerek kalmaz. BCI ayrıca teknoloji sistemlerinin kolay bağlanabilmesi için diğer cihazlarla da bağlantı kurulabilir.

Bu cihaz RFID teknolojisine sahiptir. RFID teknolojisi genişleyen tedarik zincirlerinin gereksinimlerini karşılar. Veri, tekst, barkodlar ve grafikler etkili yollarlar etiketlere basılabilir. Ancak istenilen entegre devrelerle etikete kodlanması ile bu veri radyo frekansları ile açılıp takibi yapılır. Bu özellikler günümüz teknolojisinde ihtiyaç halini alır. İstenilen veri etikete bağlı olarak yada ayrı bir şekilde format olarak yazıcıya gönderilir. Yazıcı o şartlarda RFID’e hazır etiketleri bastırabilir. Cihaz Toshiba tarafından bir yıllık garanti kapsamındadır.

 

Leave a Reply