Toshiba Barkod Yazıcı

Toshiba, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hızlı bir şekilde adapte oluyor. Bu durum sonucunda kendini geliştirerek kalitesini arttırmaya devam ediyor. Artan kalitesine rağmen uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyeti sağlayan Toshiba, ex4t 1 barkod yazıcı ürünü ile de bu süreci devam ettiriyor.

Toshiba b-ex4t1 Barkod Yazıcı Özellikleri

Toshiba’nın kalitesini konuşturduğu ürünlerinden birisi olan toshiba b-ex4t1, fiyatı oldukça uygun ve piyasadaki en iyi barkod yazıcı özelliğine sahiptir. Bu model endüstriyel barkod yazıcı grubuna dahildir. Oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan toshiba ex4t1, metre ribon haznesine sahiptir. Ribon sarfiyatını ribon savar ile önleyerek diğer emsallerinden farkını ortaya koyar. Yaklaşık % 90 oranında gereksiz harcamayı düşürür. Boyutları 310 milimetre-278 milimetre-460 milimetredir. Toshiba EX4T 1’in 104 milimetre genişliğinde baskı yüzeyi bulunuyor.

Bu ürünün en faydalı özelliği ise 203, 300 ve 600 DPI baskı çözünürlüğü ile emsal cihazlara göre daha uzun ömürlüdür. Örneğin, 203 DPI ile 3988 milimetre uzunluğunda baskı elde edilebiliyor. USB gibi bağlantı özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlar ve kullanıcıların tercih nedenleri için önemli bir etkendir. Bu cihazın exernal parçaları da kablosuz bağlantı için kullanılır. Ürünün 16 MB dram ve 32 MB flash hazıfası bulunuyor. Bu özellikleri ile oldukça kullanışlı olan cihaz bir çok alanda yaygın olarak kullanılıyor. Ağırlığı yaklaşık 25 kilogram toshiba ex4t1, Türkiye’de metal ve siyah kasa olarak alıcıya sunuluyor.