CMT T10 Etiket Sarıcı

CMT T10 Etiket Sarıcı

Hız bir işletme için en önemli öğelerden biri olmaktadır. Üretim ve bundan sonra ki süreçlerde bu öğeye bağlı olarak şekillenmektedir. Bu sayede daha verimli bir iş sürecine sahip olmaktadır. Teknolojilerin gelişmesi ile etiket sarıcıların kullanım alanı da bir hayli artmaktadır. Bunun yanında daha hızlı bir şekilde sarımlar yapmak için insan gücünün yerini bu makineler aldı. Bu sayede daha iyi bir sürece sahip olunmasının yanında üretimlerde daha pozitif bir şekilde aldı. CMT T10 ile sarım işlemleri sorunsuz ve performanslı bir şekilde yapılmaktadır. Bunun yanında daha iyi bir şekilde sarım yapmak için farklı özelliklere sahip olan bu makine tasarım ve performans olarak gerekli desteklemeye sahip olmaktadır.

Makine hızlı ve performanslı olmasının yanında tüm barkot okuyucular ile uyumlu olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede iş akışı aksamadan yine aynı hızda işlem yapmak mümkün olacaktır. 12 cm’ye kadar tüm etiketleri kolay bir şekilde sarımını yapan makine yoğun baskı işlemleri yapan işletmeler için çok büyük bir fayda sağlamaktadır. 26,40,50 ve 76 mm göbek çaplarına sahip olan cihaz ileri ve geri sarım özelliklerine de sahip olmaktadır.

Makine el değmeden sarımlar yaptığı için etiketlerde de herhangi bir deforme durumu görülmeyecektir. Daha iyi çözümlerden birisi de otomatik hız özelliği ile birlikte gerek duyulan hızlara otomatik olarak çıkan makine etiketlerinizi hızlı bir şekilde saracaktır. Bir diğer dikkat çeken özellik ise etiketlerin sıkı bir şekilde sarılması için kurulan mekanizma olmaktadır. Bu mekanizma sayesinde sarımların sıkılıkları ölçülerek sarım sıkılığı belirlenir. Bu sayede etiketler gevşek bir şekilde sarılmaz. Servo motorları sayesinde barkotlar basılırken sarım işlemleri de yapılacaktır.

Leave a Reply