Epson Etiketi Nedir?

Özel mürekkep tutan yüzeyi ile Epson cihazlara özel tasarlanan bu ürün rulo halindedir. Parlak ve mat özelliklere sahip olan ve Epson etiketi bölümüne özel tasarlanan ürünler resmi prosedüre uygundur. Kullanım esnasında her hangi bir kimyasal madde tehlikesi oluşturmaz.

35 metre uzunluğuna sahip olan ve 40’lık göbeğe sahip ürünler Epson C3500 modeline özeldir. 76 göbekler ise Epson C6000,C7500 ve C6500 modeline özel tasarlanmıştır. Bu modellerin rulo uzunluğu ise yüz metredir. Modele göre üretilen  Epson etiketleri rulo halindedir. Farklı uzunluğa ve yapısına göre farklılık göstermektedir. Kolay kullanım özelliğine sahiptir ve cihaza montajı da oldukça kolaydır.

Epson Etiket Çeşitleri

Türkiye’de imalatı gerçekleştirilen Epson etiketler, şu an için Avrupa ülkelerine ihraç edilmektedir. Kuşe kağıtlı Epson İnkjet etiket modelleri, mat-parlak olmak üzere 2 ayrı kategoride üretilmektedir. Kağıt bazlı kuşe sağıtlı ürünler sıvıyı dışarıda tutmaz ve emer. Kağıt bazlılar genellikle kolay bir şekilde yırtılır. Bu özelliği sayesinde birçok sektörde pratik bir şekilde kullanılmaktadır.

Epson Etiketin Özellikleri

Diğer bir Epson etiket çeşidi ise plastik bazlı olanlardır. Bu ürün kolay yırtılmaz ve sıvıyı dışarıda tutar. Özelliğe göre ve metraja göre ürünler farklı özelliklere sahiptir. Üretimi bir hafta ile iki hafta arasında değişiklik gösterir.

Online sipariş seçenekleriyle bu ürünleri kısa sürede sipariş edilebilir. Uygun fiyatlarla kolaylıkla satın alınabilir ve Türkiye’nin bütün illerine kısa süre zarfında kargo seçenekleriyle ulaşabilir.

Leave a Reply