Honeywell Barkod Yazıcı Pc42T Kullanım Özellikleri

40 yılı aşkın bir süredir barkod yazdırma üzerine yenilikleri takip etmiş olan honeywell barkod yazıcı PC42T serisiyle bu yenilikleri üzerinde barındırmaktadır. Kullanabilirlik ve satın alınabilirlik yönünden kullanıcıyı mutlu eden bu serinin kolaylıkla kurulumu gerçekleştirilir mevcut sisteme hemen entegre olur ve bu sayede çok kısa sürede yazdırmaya hazır hale gelir.

Fiyat uygunluğu yanında, modern tasarımı ile sessiz ve üstün performans özellikleriyle öne çıkan honeywell pc42t  serisi barkod yazıcı etiket baskılama işlemlerinde verimliliği yükseğe çıkarmak isteyen tüm küçük ve orta işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm getirir niteliktedir. Hem satın alırken hem de kullanırken oldukça ekonomik olan ve aynı zamanda ilk defa termal etiket yazdırma yöntemini kullanmayı arzu eden işletmeler için, daha pahalı olan mürekkep püskürtmeli ve lazer bazlı yazdırma yöntemlerini kullanmakta olan işletmeler için honeywell pc 42t mükemmel bir tercihtir.

Honeywell’in yeni model barkod yazıcısı PC42T masaüstü kullanım amacına yönelik tasarlanmış, 300 metreye kadar ribon kullanımı ve ethernet bağlantısı ile gönüllere taht kurmuş durumda. Ribon kullanım mesafesinin bu denli yüksek oluşu ürünü daha ekonomik hale getirmektedir. Ayriyeten ethernet bağlantısı ile beraber USB ve paralel bağlantıları da vardır. Saniyede 10 cm baskı hızı kapasitesine sahip bu seri yapılan işlemlerde oldukça zaman kazandıracaktır. Baskı hızı 102 mm / saniye, baskı genişliği 104 mm’dir. 203 dpi çözünürlük ile mükemmel baskılar meydana getirir.

Günlük yaşamımızda, ofis çalışma ortamlarında son derece önemli yeri olan yazıcı cihazlarda kolay kurulum, ekonomik kullanım ve üstün kalite arayanlar için honeywell PC42t dikkat çekmektedir. Yarı endüstriyel segmentte bulunan dağıtım merkezi ile depo etiketleme işlemleri için uyumlu hale getirilmiş PC42t , ürün ve sevkiyat amacı ile yapılacak olan işlerin etiketlenmesinde güvenilirdir ve çok iyi baskı imkanı sunar. Her tür 1D ve 2D barkod çeşidinin baskısı rahatlıkla sağlanır. Ürün ağırlığı 2.5 kilo olup kolaylıkla yer değiştirme imkanını verir ve yer kaplamadan rahatlıkla her alanda yer alabilir. Honeywell PC42t serisi barkod yazıcının kağıt rulosu be baskı şeridi ( ribon ) gibi sarfiyat malzemelerini ihtiyaç anında yenisiyle değiştirmek oldukça kolay ve hızlıdır.

Leave a Reply