İntermec PM43 Model Barkod Yazıcının Üstün Özellikleri

İntermec barkod yazıcı markasının, sınıfında öncü olan bir baskı hızına sahip durumdaki modeli intermec PM43, kullanılmakta olan baskı kafasının özelliğine göre hızı saatte 300mm’ye kadar çıkabilmektedir. Böylesine bir hız ile kullanıcısının her türlü işin üstesinden kısa sürede gelmesine imkân vermektedir. İntermec PM43 sahip olduğu yüksek çözünürlüğü vasıtası ile her türlü sarf malzeme üzerinden mükemmel ötesi kalitede bir baskı alınmasına olanak sunar.

İntermec barkod yazıcı serisinin en mükemmel niteliklere sahip modelleri arasında yerini alan intermec PM43 barkod yazıcı doğrudan çevre birimler ile bağlanabilir olması bakımından mükemmel bir özellik taşır. İntermec barkod yazıcı markasının en iyi örnekleri arasında yerini alan İntermec PM43C modeli de, çevre birimlere bağlanabilme bakımında İntermec pm 43 modeli ile benzerlik gösterir. İntermec PM43C ve bu model gibi PM serisi kapsamında olan modellerin her biri yalnızca enerji kablosunu taktığınız anda çalışmaya başlamanıza imkân verir. İntermec PM43C ve PM serisi içinde olan barkod yazıcıların kullanımı son derece kolaydır. Bakımı ve temizliği de sorunsuz bir biçimde kolaylıkla yapıla bilir niteliktedir.

İntermec PM43 Nerelerde Kullanılabilir?

Orta sınıf endüstriyel ortamlarda son derece dayanıklı bir yapı sergilemekle birlikte kolay bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Çünkü İntermec PM 43 orta ölçekli endüstriyel ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir barkod yazıcı olma özelliğine sahiptir. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan döküm alüminyum konstrüksiyon gövdesi sayesinde mükemmel bir kullanım ömrü sunmaktadır. Sanal uygulamalar için son derece güvenli bir kullanım sunmaktadır.

İntermec PM 43 Model Barkod Yazıcının Öne Çıkan Teknik Özellikleri

Ribonsuz yazdırılabilir olmakla birlikte Ribonlu yazdırma işlemleri için de kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. İntermec PM 43 model barkod yazıcı içinde ribon olmadığı takdirde 15.82 kg. ağırlığa sahiptir. Sunduğu baskı genişliği kapasitesi 108 mm ile 406 mm arasında kullanılmakta olan kafa özelliğine göre değişmektedir. Yine kullanılan kafa özelliğine bağlı olarak sunduğu baskı genişlik kapasitesi 203 dpi ile 406 dpi arasında değişiklik göstermektedir. Barkod yazıcı 1D barkodları ve 2D kolları arasında büyük bir bölümü desteklemektedir.

Cihazın sahip olduğu bellekler ise 1 Compact flash solt hafıza, 128 MB flash hafıza ve 128MB SDRAM’dir. Kablosuz bağlantı seçenekleriyle birlikte seri port ve enternet bağlantı seçenekleri yerini almaktadır. Kullanılan kafa özelliğine göre değişen baskı çözünürlüğü ise 203 dpi ile 406 dpi arasında değişmektedir. Sahip olduğu tüm bu özellikleri, İntermec PM 43’e mükemmel bir özellik kazandırmaktadır.

Leave a Reply