Motorola MC9090-S

Motorola MC9090-S, Motorola firmasının tarafından üretilmiş olup, benzerlerinden daha profesyonel özelliklere sahip olması ile 1 adım öne çıkmayı başarmıştır. Windows işletim sistemine sahip olduğundan dolayı bilgisayar ya da akıllı telefonlarınız ile bağlantı kurmanız daha kolay olacaktır. Office dosyalarını destekleyen uygulamaları sayesinde, word ya da excel dosyalarınızı açabilir, üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Ergonomik bir kullanıma sahip olan bu ürün, 652 gram ağırlığındadır. 38 adet geniş tuş takımına sahip olması sayesinde, giriş işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesini sağlamaktadır. Büyük ekranı ise, uzun süreli ekran kullanımı için uygundur ve hazırladığınız barkodları incelemenize, üzerinde değişlik yapmanıza olası kılmaktadır. -20 derece ve 50 derece arasında çalışabilirlik özelliği göstermesi nedeni ile aşırı sıcak ve soğuk çalışma ortamlarında da rahatça kullanabilirsiniz

Dosya alışverişlerinizde de alternatif seçenekler sunan ürün sayesinde yakın mesafelerde bluetooth ile dosya aktarımı sağlayabilirken daha uzak mesafeler için, RS232 ve WLAN özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca USB aygıtı için de destek sağlaması sayesinde, geniş depolama imkânı sağlamaktadır. Ürünün kendi hafızası 64 MB iken, 128 MB’lık SD kart kullanımını da mümkün kılmıştır.

Motorola MC9090-S, ekstra dayanıklılık özelliğine sahip olup, 1,8 metreye kadar olan yüksekliklerden betona düştüğünde dahi çalışma performansında sıkıntıya yol açmamaktadır. Ayrıca nemi, suyu ve tozu geçirmeme özelliği sayesinde saha çalışmalarında ve depo sayımlarında sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayacaktır. Motorola MC9090-S işlerinizi kolaylaştırmak için en büyük yardımcınız olmayı vaat etmektedir.

Leave a Reply