Motorola MC9500 K

Motorola MC9500 K ürününü diğer el etiketlerinden ayıran en önemli özelliği dayanıklı yapısıdır. Motorola MC9500 K, su ve toza karşı ekstra koruma tabakasına sahiptir. Ayrıca -20 dereceden 50 dereceye kadar olan 70 derecelik bir sıcaklık arasında çalışabilirliğini sürdürmektedir. Bu yönü her türlü zorlu çalışma şartları için uygun olabilecek ilk seçenekler arasında yer almasını sağlamaktadır.

Ürünün bir başka avantajı da kategorisinde bulunan benzerlerinden daha çok uygulamaya izin vermesidir. Birçok el terminalinde izin verilmeyen pdf uygulamalarının kullanımını sağlayan bu ürün sayesinde, teknolojiyi daha fazla kullanabilme imkânı da yakalamış olacaksınız. İş yeri ya da evinizde kurulu olan ağ ya da wifi bağlantısı aracılığı ile internete bağlanabilecek ve gerekli pdf dosyalarını indirerek içeriğine ulaşma şansı bulabileceksiniz. Ayrıca senkronize etmiş olduğunuz mail adresini, bu ürün yardımı ile takip edebilecek, acil dosyalarınıza hiç zaman kaybetmeden ulaşmış olacaksınız.

Motorola MC9500 K, yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde barkod okuma işlerini rahatlıkla yapmanızı sağlayan, yüksek teknoloji ile üretilmiş bir üründür. Ayrıca flaş özelliği ile gece ya da gündüz fark etmeksizin, her yerde her koşulda işlemlerinizi gerçekleştirme devam edebileceksiniz. Bu ürünü tercih etmeniz için bir başka neden de polietilen adı verilen, çevre dostu bir maddeden üretilmiş olmasıdır.

USB, bluetooth, WLAAN gibi dosya aktarım sistemlerine sahip olan bu ürün 256 MB büyüklüğünde bir belleğe sahiptir, el terminalleri için bu bellek ideal bir büyüklük olsa da gerekli görürseniz, dâhili bellek kullanma şansınız da olacaktır. Tüm özellikleri ile size esneklikler sağlayacak olan Motorola MC9500 K, size uyum sağlayarak işlerinizi kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir üründür.

Leave a Reply