Psion 7530 G2

Psion 7530 G2 ekstra dayanıklılık özelliği ile benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Zorlu çalışma koşullarına kolaylıkla uyum sağlayabilecek bu el terminali, bilgi toplama ve bilgi aktarma işlemlerini hızlı bir şekilde devam ettirebilmektedir.

IP67 yüksek dayanıklılık sertifikası almaya uygun bulunan cihaz, kategorisinde ürünler arasında en sağlam olanıdır. Defalarca kez 2 metre yükseklikten beton zemine düşmesi rağmen, performansında en ufak bir azalma görülmemiş ve maksimum verim ile çalışmaya devam etmiştir. Ayrıca kullanılan ham maddesi nedeni ile oldukça nemli ve tozlu ortamlarda da performansında azalma gözükmemekte ve su damlacıkları ile hava yolu ile temas ettiğinde arıza yapmamaktadır. Ayrıca -30 derece ve 60 derece aralığındaki sıcaklık değerlerinde çalışabilen cihaz, en düşük sıcaklıktan en yüksek sıcaklığa geçişlerde de uyum sağlayabilmesine neden olan ısıtıcı ve soğutucu donanımlara sahiptir.

Psion 7530 G2, 950 gram ağırlığındadır. Microsoft Windows Embedded CE 5.0 işletim sistemi ve Intel XScale PXA270 işlemcisi sayesinde yüksek hız ile çalışarak, depolarda yüksek verim sağlamaktadır. Ayrıca bu özelliği ile şarj tasarrufu da sağlamaktadır. Cihaz 3,5 inch geniş ekrana ve dokunmatik bir ekrana sahiptir. Kaliteli renkleri ile ekran kullanımını kolaylaştırmakta ve 37 adet büyük tuştan oluşan tuş takımı sayesinde veri girişlerinde oluşabilecek hataları en aza indirmektedir. Psion 7530 G2 çok yönlü kullanıma sahip olan bir cihaz olup, daha yüksek verim ile çalışmayı mümkün kılmaktadır.

Leave a Reply