Toshiba B-Fv4T Toshiba Fv4T Toshiba Barkod Yazıcı Nedir?

Barkod yazıcı değişik çizgiler ve boşluklardan oluşan oluşturulan verilerin farklı ortamlara hatasız şekilde aktarımını sağlayan ve ürüne ait bütün bilgilerin bilgisayara aktarılmasını sağlayan bir cihazdır. Barkod yazıcıların birçok model ve markada değişik çeşitleri bulunmaktadır. Barkod verilerin doğru ve hızlı girilmesini sağlar bu şekilde verilere hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Masaüstü toshiba barkod yazıcı yerden tasarruf sağlamakta ve güçlü bir tasarım sunmaktadır. Yüksek kalite ve teknoloji bir arada sunulmayı amaçlamaktadır. Üreticiler açısından orta veya düşük hacimli işletmeler için etkili ve ideal çözümler sunmaktadır.

Toshiba B-FV4T MODELİ

Toshiba b-fv4t modeli uygun fiyata sahip bir yazıcıdır. Kompakt tasarımı ve sağlam olması sebebiyle kullanıcılara güçlü etiket basımı sağlamaktadır. Piyasadaki diğer tüm barkod yazıcıların dilleri ile uyumlu olması sebebiyle kullanılan sistemde herhangi değişiklik yapmadan kolayca kullanımı sağlanmaktadır. Kalite ve mükemmelliği bir arada sunmaktadır. Kolay kullanım ve şık tasarımı ile ortama uyum sağlamaktadır. Toshiba fv4t modeli 300 metrelik ribon ve 152 mm baskı hızı ile mükemmeli kullanıcılara sunmaktadır. Bakım ve kullanım kolaylığı sağlamayı amaçlamaktadır. Uygulama alanları; nakliye etiketi, damga etiket, varlık etiket, numune etiket, mark aşağı etiket, depo etiket, raf etiket vb. seçeneklerdir.

Ek özellikleri nelerdir?

Temel komut yorumlamaları ve peel-off modülü bulunmaktadır. Usb bellek ve yönetilen baskı hizmetleri vardır. 203 ve 300 dpi ve kesici seçenekleri bulunmaktadır. 203 dpi-995 mm max. Baskı uzunluğuna 300 dpi- 101 mm max. Baskı hızına eşittir. Toshiba barkod yazıcı etiket ve ribon değişikliklerini en az seviyeye indirerek iş akışını artırmayı hedeflemektedir.

Hangi sektörlerde kullanılmaktadır?

Barkod yazıcı ile veri sistemi birçok alanda kullanılabilmektedir. Ulaştırma ve lojistik alanlarda, perakende üreticileri, ticari hizmetlerde, kurye, üretim, sağlık, posta gibi sektörlerde kullanıma uygundur.

Leave a Reply