Toshiba Barkod Yazıcı B-Fv4T Serisi

Toshiba Barkod Yazıcı B-Fv4T Serisi

Hastanelerde, lojistikte, Kurye hizmetlerinde, Ulaştırma sektöründe, Üretim sektöründe ve daha birçok olanda en çok tercih edilen Toshiba B-FV4T serisi barkod yazıcı, mükemmel özellikleri ile piyasaya ilk çıktığı günden buyana beğenileri üzerine çekmeyi sürdürmektedir. Üretimi son bulmasına rağmen piyasada sınıfının en çok beğenilen barkod yazıcı modelleri arasında ilk sıralarda kendisine yer bulmayı başarmış durumda olan Toshiba FV4T yavaş yavaş yerini yeni bir ürün olan B-EV4T modeline bırakmaya hazırlansa da kullanıcıları tarafından hala tercih edilebilir bir durumda kalacağı görülüyor.

Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcının Sahip Olduğu Teknik Özellikler Nelerdir?

Toshiba Barkod Yazıcı B-Fv4T SerisiToshiba barkod yazıcı ribonlu olan ve ribonsuz olan baskı uygulamalarını desteklemektedir.

-Çözünürlüğü 203 dpi olan barkod yazıcının 300 dpi gibi muhteşem çözünürlük kalitesine yükseltilmesi mümkün olabiliyor.

-1 saniye içinde 152,4 milimetrelik baskı yapabilecek hıza sahip buluyor.

-Barkod yazıcının baskı genişliği maksimum seviye olan 108 milimetreye çıkarılabiliyor.

203 dpi değerinde iken baskı uzunluğu 995 milimetredir.

-Barkod yazıcı USB, Seri Port, LAn ve Paralel port bağlantı seçeneklerini destekleyen bir yapı barındırıyor.

-Cihazın içinde ribon sarf malzemesi ve barkod etiketi olmadan ağırlığı 2,4 kg.

-Cihaz tarafından desteklenen 2D kodlar; Maxicode, DataMatrix, PDF 417, QR Code, Micro PDF 417

-Cihaz tarafından baskı alınabilen barkodlar; Code 39C,ITF, Code 39, Code 93,Codebar, Code 128 UCC, Code 128, Code 11, Postnet, RSS, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, EAN-128, EAN ve UPC 2(5), MSI,

-Plessey İstendiği taktirde cihaza ilave olarak satılan eklentiler arasında ise harici etiket standı, kesici aparat, tuş takımı ve sensör modu bulunmaktadır.

Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı Kullanmanın Avantajları

300 metre uzunluğa sahip olan ribon kullanımı sunması, kullanıcısına sunmakta olduğu en mükemmel avantajlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Toshiba FV4T sahip olduğu kolay temizlenebilir özelliği sayesinde de kullanıcılarının beğenilerini ve taktirlerini kazanıyor. Ayrıca tecrübe gerektirmeyecek kadar kolay kullanım kolaylığı sunuyor olması, en tecrübesiz kişiler tarafından bile profesyonelce bir kullanılabilir bir yapı sunuyor.

Çalıştırılabilmesi için düşük enerjiye ihtiyaç duyması bu bakımdan baskı işlerinin düşük maliyetli olarak yapılmasına imkân veriyor. Bu özelliği ile de kullanıcıların yüzünü güldüren en önemli avantajlar arasında yerini alıyor. Kompakt ve şık tasarımı ile kullanıcıların ofisine profesyonel bir hava katıyor. Emülasyon yetenekleri ve yönetilebilir yazıcı hizmetleri ile mükemmel bir kullanım sunuyor olması, ilgi görmesine en çok katkı sağlayan avantajları arasında buluyor.

Toshiba B-FV4T Model Yazıcının Sunduğu Esneklik

Harici ve dahili nitelik taşıyan opansiyel özellikleri vasıtası ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun olan ve profesyonel anlamda çözümler sunmakta olan Toshiba fv4t barkod yazıcı modelinin ek özellikleri oldukça mükemmel bir kullanım sağlıyor. İşte ek özellikler; kullanıcı isteğine bağlı USB dahili bellek destek, kullanıcı isteğine bağlı 203 dpi ve 300 dpi varyantlar, Peel-of modülü, yönetilebilir baskı hizmetleri özelliği sunması ve benzeşmeler ile temel komut yorumlayıcı niteliklerinden oluşmaktadır.

Baskıda mükemmel kaliteyi yakalamak arzusunda olan kullanıcılar için her bakımdan mükemmel bir özellik barındıran Toshiba fv4t barkod yazıcıyı satın almak ya da fiyat bilgisine ulaşmak için ise panetiket.com internet adresini ziyaret edebilir ve bu mükemmel özelliklere sahip olan cihaza kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply