CMT MT8000 Attis

CMT MT8000 Attis

CMT MT8000 Attis  Ticari işletmeniz için kayıt ve sayım işlemlerini daha hızlı ve sistematik bir biçimde yapmak için el terminallerinden yardım alabilirsiniz. Bu yapılar sayım işlemlerini ve bunun gibi birçok işlevi kolay ve hızlı bir şekilde yapma olanaklarına sahiptir. Bu sayede işletmeniz içinde daha verimli bir süreç sizleri bekliyor olacaktır. Bunun yanında performanslı yapısı ile dikkat çeken bu yapılar tasarım olarak da kolay kullanılabilir bir yapıya sahip olmaktadır. Her kullanıcıya hitap eden tasarımlarının yanında Microsoft Windows işletim sistemleri ile de hızlı bir yapıya sahiptir. Buda işlemleri doğrusal olarak etkilemektedir. Daha hızlı süreçler için bu yapı ideal çözümler sunmaktadır.CMT MT8000 Attis

Bu cihaz yaklaşık 250 gr. Ağırlığında olduğundan gayet hafif olmaktadır. Bunun yanında 1 GHZ hıza ve 256 MB Ram’a sahip olmaktadır. 1 GB rom desteği ve mobil desteklemeler ile cihazı telefon gibi kontrol edebilirsiniz. Multimedya özelliklerinden 5 MP bir kamera da bu cihazda bulunmaktadır. Bu sayede saha araştırmaları daha etkili ve verimli bir şekilde olacaktır. Bunun yanı sıra cihazda 3G,WİFİ, A-GPS, Bluetooth, Scanner gibi özelliklerde bulunmaktadır. Güçlü okuyucu ünitesi ile 1D ve 2D barkotları kolay ve sorunsuz bir şekilde okumaktadır. Kolay kullanılabilir bir yapıda olması ile her kullanıcıya hitap etmektedir. Bu sayede iş süreçleri daha etkili ve verimli CMT MT8000 Attisolmaktadır.

1.5 metre yüksekten betona düştüğü durumlarda bile herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Buda gönül rahatlığı ile her ortamda çalışma yapmanızı sağlamaktadır. -20 den 55 dereceye kadar tüm sıcaklık değerlerinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışan cihaz dayanıklı bir yapıda olduğunu kanıtlamıştır. İşlemleriniz hiçbir şekilde aksamadan en verimli bir şekilde yapılması için dış etkenlerden kolay kolay etkilenmemektedir.

Leave a Reply