Intermec PM43 Endüstriyel Barkod Yazıcı

Her farklı firma için günlük olarak yapılan seri üretimin önemi büyüktür. Ürünleri depolanma kısmına gönderilmesi ya da alım için yine günlük olarak çıkarılması her hangi bir aksamaya takılmadan yapılmasına bağlıdır. Bu bağlantılardan biri de hiç şüphesiz her ürün için mutlaka gerekli olan barkod sistemidir. Bu noktada intermec pm43 yazıcı barkod baskı uygulamalarında orta ölçekli bir baskı hizmeti sunan kaliteli bir yazıcıdır. Bütün değişik fabrikaların farklı üretim alanların ya da bu firmaların depoların da net bir barkod baskı fırsatı sunan bu kaliteli yazıcı ile herkes işler aksamadan ve herhangi bir sorsun yaşanmadan günü büyük bir gönül rahatlığı içerisinde istenildiği sayıdaki ürün tamamlanması ile bitirebilecek. Üstelik birçok farklı uzaktan bağlantı özellikleri ile istenilen her yerde kullanım imkânı veren bu kaliteli yazıcının üzerinde birden fazla bağlantı kısmı bulunmaktadır.

Bağlantı ve birçok farklı özellik

Bunlar arasında en çok kullanılan kablosuz bağlantı özelliğinin yanı sıra aynı zamanda Ethernet ya da seri portu ile de bağlantı kurulup kolay bir şekilde baskı alınabilir. Oldukça hızlı bir seri üretim fırsatı sunan internet pm 43 bünyesinde geniş bir hafıza özelliği ile daha birçok değişik özellik üretimi içeriğinde taşımaktadır. Bunlardan ilki 128 MB flash memory ve 1 Compact flash slot hafızadır. Aynı zamanda 189 MB SDRAM da yine bu kaliteli yazıcının özellikleri arasında bulunmaktadır.

Üstelik baskı genişliği açısından 180 mm gibi bir kullanım özelliği bulunurken aynı zamanda 300 mm/sn baskı hızı ile her nerede kullanılır ise kullanılsın bir gün içerisinde bitirilmesi gerekilen tüm işler kısa bir zaman sürecinde tamamlanabilecektir. Baskı çözünürlüğü ise intermec pm43 yazıcı bünyesinde istenilen düzeyde, 203 dpi kalitesi ile net bir çözünürlük vermektedir. Üstelik isteğe bağlı bir şekilde bu çözünürlük 300 ya da 406 dpi gibi bir çözünürlüğe kadar çıkarılabilmektedir.

Kaliteli bir yazıcı

İki farklı baskı yöntemi ile hizmet sunan bu kaliteli yazıcı bünyesinde hem termal transfer baskı hem de direkt termal baskı hizmetleri bulunabilmektedir. Bunun gibi daha birçok farklı özellikleri ile günlük olarak planı yapılmış tüm ürünler adına alım satım kısmına ya da depo bölümüne bu ürün çeşitlerini göndermek üstelik hızlı ve kaliteli bir şekilde bu yazıcı ile göndermek bir ayrıcalıktır. En önemli özelliklerinden biri olan baskı uzunluğu ise maksimum 1200 ile 4800 mm arasında isteğe bağlı bir şekilde bir takım değişiklik göstermektedir. 2d kod bir 1d barkod arasında kaliteli bir baskı hizmeti oldukça rahat bir şekilde verilebilmektedir. Farklı hafıza özellikleri ya da alternatifli bağlantı kalitesi ve daha birçok değişik avantajları ile bireysel ya da kurumsal herkes adına kaliteli bir bakı hizmeti internet pm 43 yazıcı ile mümkün bir hale gelmektedir.

Fiyat için : 0 216 599 0000

Leave a Reply