Psion 8525 G2

Araçlarda kullanılabilecek mobil terminallere doğan ihtiyaç sonrasında Psion markası, Psion 8525 G2 cihazını üretmektedir. Ağır araçların operatörlüğünü yapmakta olan ve oldukça ağır şartlarda çalışmakta olan personel düşünülerek tasarlanmış olan bu cihazın amacı çalışanların işini bir nebze de olsa hafifletmektir.

Zorlu çalışma şartlarında kullanılacak ürünün en yüksek dayanıklılık standartlarına uygun üretilmesi gerektiği düşünülerek üretilen Psion 8525 G2, -30 derece kadar düşük ve 60 derece kadar yüksek sıcaklık değerlerinde dahi çalışmasını maksimum performans ile sürdürebilmektedir. IP66 koruma derecesine sahip olan bu el bilgisayarı, aşırı nem ve aşırı toz gibi birçok cihazın performansını düşürecek ya da arızalanmasına neden olacak dış etmenlere karşı da dayanıklılığa sahiptir.

Psion 8525 G2, sahip olduğu ısıtıcı ve soğutucu donanımı ile çok sıcak ve çok soğuk ortamlar arasında geçişlerde bir soruna yol açmamaktadır. 8,8 inch boyutundaki büyük ekranı ile zor şartlarda uzun süreli ekran kullanımını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca sahip olduğu büyük tuşlu Q klavye ile de veri girişlerini kolaylaştırarak, kullanıcıları için en iyisini düşündüğünü bir kez daha ispatlamıştır.

Yaklaşık 4 Kg ağırlığında olan bu el bilgisayarı, 64 MB dâhili hafızaya sahiptir ve 128 MB boyuta kadar da SD hafıza kartını desteklemektedir. Ayrıca USB, RS232, Bluetooth ve WLAN bağlantılarına sahiptir. Psion 8525 G2 bu özelliği ile diğer cihazlar ile arasında bağlantı oluşturarak tüm personelin eş zamanlı olarak çalışmalarına imkân vermeniz mümkün olacaktır.

Leave a Reply