Motorola MC9090-G

Motorola MC9090-G el terminali cihazı alanında profesyonel isimler tarafından tercih edilmekte olan bir üründür. Motorola MC9090-G 1 boyutlu ve 2 boyutlu barkodları okuyabilme özelliğine sahiptir. Yüksek çözünürlüğünün yanı sıra, otomatik odaklanma ve flaş özellikleri sayesinde sizin bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır. Cihaz gerekli olan optimum ayarları kendisi belirleyerek, sizin kullanımınıza sunacaktır.

Ürünün mobil kullanımı da desteklemesi kullanıcılarına kolaylık sağlamaktır. Yoğun mesai saatleri içerisinde yanında 2. Bir alet taşımasına gerek kalmadan el terminali cihazını telefon olarak da kullanabilecektir. Ayrıca GSM desteği vermesi sayesinde, 3G özelliğine sahip olan hızlı internetten yararlanmanıza da olanak sağlayacaktır. 3G internetin haricinde WLAN ile kablosuz bağlara da bağlanabilir ve internet ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Şık ve ergonomik olarak üretilmiş olan cihazın, 1,2 metre yükseklikten beton zemine düştüğünde dahi hasar almayacağı kontrollü deneyler sonucunda kanıtlanmıştır. Ayrıca bu el terminali -20 derece ve 50 derece arasındaki sıcaklık değerlerinde çalışabilmektedir. Daha soğuk ya da daha sıcak yerlerde bulunmanız gerekir ise cihazı kapalı konuma almanız tavsiye edilmektedir. Nem ve toza karşı da dayanıklı olması sayesinde zor çalışma şartları sırasında da size eşlik edebilecek kapasite sahiptir.

Lion bataryaya sahip olması nedeni ile uzun süre dayanacak şarjı sayesinde, çalışma saatleri içerisinde şarj sorunu yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Saha çalışmalarına çıkıldığında ya da şarj imkânı bulamayacağınız durumlarda ise başarılı bir servis desteğine sahip olan Motorola güvencesi ile yedek batarya temin edilerek şarj sorunu çözülebilir.

Leave a Reply