Motorola WT4000

Motorola üreticileri Motorola WT4000 ürününü üretirken, özellikle büyük iş yerlerinde çalışan personelin, işlerini daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yapabilmeleri amacını taşımaktadırlar. Bu zamana kadar depo ve paketleme bölümünde çalışmakta olan çalışanlar, hem büyük ve ağır kolileri kaldırıp taşırken hem de ellerinde bulunan el terminali cihazlarına zarar gelmemesi için dikkat ederek barkod okutuyorlardı. Motorola firması bu durumu kolaylaştırmak için yeni ve ergonomik olarak üretilmiş olan Motorola WT4000 cihazını, piyasaya çıkardı. Ürün kullanıcının bileğine takılabilme özelliği taşıyor, kullanışlı bilekliği yardımı ile bileğe takılan cihaza ait okuyucu ile parmağa takılıyor ve barkod okuma işlemi hızlı ve rahat bir şekilde sağlanıyor. Ayrıca 2 metre uzaklıktan barkotları okuma özelliği sayesinde barkodların yanına yaklaşmadan da okuma işlemini tamamlamanız mümkün olacaktır. Fuzy logic özelliği bulunması nedeni ile de taşıma sırasında yıpranmış halde bulunmakta olan barkodları da okuyabilmektedir. -30 dereceye kadar kullanılabilecek olan bu ürün soğuk hava deposu gibi zorlu çalışma şartlarında kullanabilmek için tasarlanmıştır ve eldiven üzerine de takılabilecek olan barkod okuma aparatı sayesinde çalışanlarınız için de kolaylık sağlayacaktır.

İnce ve şık görünümüne karşılık su ve toza karşı ekstra dayanıklı yapısının yanı sıra 1 metre yükseklikten düştüğünde dahi sağlam kalacak olan bu cihaz zorlu çalışma şartlarında da sizi yalnız bırakmayacak olan bu ürün sayesinde artık işler eskisinden çok daha kolay yürüyecektir.

Profesyonel kullanıcılar için üretilmiş olan Motorola WT4000 kaliteli ekran görüntüsü sayesinde, nasıl bir ışıklandırma altında çalışacak olursanız olun, ekranınızda parlama sorunu ile karşılaşmayacaksınız.

Leave a Reply